Treningi personalne

OFERTA TRENINGOWA

Poznaj naszą ofertę treningową i razem z nami osiągnij swoje cele.

Od wielu lat pomagamy zawodowym sportowcom, osobom ćwiczącym rekreacyjnie i osobm po urazach wynieść sprawność ich ciała na wyższy poziom. Oferujemy różne odmiany treningów różniące się intensywnością i specyfiką wykonywanych ćwiczeń.

TRENINGI
PERSONALNE

Trening 1 na 1 z trenerem.

Najbardziej spersonalizowana forma współpracy. Na podstawie wywiadu, rozmowy, testów i oceny możliwości fizycznych wspólnie określamy cele pod które układany jest indywidualny plan treningowy.

W ten sposób współpracujemy z zarówno z dziećmi, osobami które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem jak i z osobami o wysokim poziomie wytrenowania.

Dzięki treningowi z nami zrzucisz zbędne kilogramy, poprawisz sylwetkę i osiągniesz zamierzone cele.

Ciekawa opcja dla wszystkich tych którzy cenią sobie prywatność. Możliwość treningu samemu na sali bez oceniającyh spojrzeń.

TRENINGI
W MAŁYCH GRUPACH

Treningi w małych, maksymalnie kilkuosobowych grupach.

Dzięki małej ilości ćwiczących każdy z nich jest pod ciągłą opieką trenera - program treningowy dostosowany jest do umiejętności i możliwości ćwiczących.

Możliwość zorganizowania treningu dla grupy przyjaciół, znajomych z pracy itd.

Treningi WOMEN POWER - trening przygotowany dla kobiet, aby podkreślić ich kształty, ujędrnić sylwetkę, wzmocnić i rozwinąć całe ciało. Możliwość treningu indywidualnego lub w małej grupie

TRENINGI REHABILITACYJNE / PRE HAB

Trening, który rozpoczynamy w ostatniej fazie rehabilitacji oraz po jej zakończeniu.

Polega on na wzmocnieniu obszarów ciała które uległy kontuzji, zabezpieczeniu ich przed kolejnym urazem oraz wzmocnienie całego ciała.

Pozwala wrócić osobie kontuzjowanej do pełnej sprawności oraz zmniejsza ryzyko nawrotu kontuzji.

Pracujemy również z osobami przed zabiegami ortopedycznymi aby jak najlepiej przygotować ciało do operacji co znacząco przyspieszy i pomoże skutecznie przejść przez rehabilitację po zabiegu operacyjnym.

+48 697 416 161
+48 697 416 161