Przygotowanie motoryczne

OSIĄGNIJ SWÓJ CEL

Poznaj naszą ofertę przygotowania motorycznego i razem z nami osiągnij swoje cele.

Od wielu lat pomagamy zawodowym sportowcom, osobom ćwiczącym rekreacyjnie i osobm po urazach wynieść sprawność ich ciała na wyższy poziom. Oferujemy różne odmiany treningów różniące się intensywnością i specyfiką wykonywanych ćwiczeń.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE PROFESJONALNYCH SPORTOWCÓW

Kompleksowe przygotowanie fizyczne sportowców dyscyplin indywidualnych jak i sportów zespołowych.

Pomagamy sportowcom osiągać maksimum ich możliwości. Indywidualne podejście do zawodnika, skupienie się na konkretnych cechach fizycznych(w zależności od dyscypliny) i ciągła motywacja ze strony trenera skutkuje wybitnymi wynikami na każdym poziomie rywalizacji.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE DZIECI
I MŁODZIEŻY

Przygotowanie motoryczne młodych sportowców to klucz do sukcesu i szansa na wszechstronny rozwój zawodnika.

Dzieki profesjonalnemu treningowi zwiekszamy szansę zawodnika na osiągnięcie sukcesu w swojej dyscyplinie sportu zarówno w kategoriach młodzieżowych jak i w dorosłym sporcie. Dzięki temu, że młody sportowiec staję się sprawniejszy, szybszy, silniejszy i bardziej mobilny zyskuje przewagę nad jego rówiesnikami. Dzięki odpowiednio dobranemu treningowi ze stałą kontrolą obciążeń zabezpieczamy młodych zawodników przed kontuzjami, a dzięki czemu jego rozwój może przebiegać prawidłowo - bez przerw w treningach i bez niepotrzebnej straty czasu.

W dzisiejszych czasach przewaga fizyczna w sporcie ma ogromne znaczenie, co widać najlepiej po zmianie sylwetek profesjonalnych sportowców na przestrzeni lat.

Trening z młodymi sportowcami to proces który rozpoczynamy od testów, oceny siły ogólnej, oceny fizjoterapeutyczej. Dopiero wtedy możemy zaplanować odpowiednio trening, który cały czas mamy pod kontrolą.

Uczymy naszych podopiecznych poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, a dopiero gdy ją bardzo dobrze opanują, możemy im dodawać ćwiczenia trudniejsze i stopniowo zwiększać obciążenia. Przygotowujemy starszy zawodników do wyzwań jakie stawia przed nimi dosrosły sport, pracujemy z nimi nad tym żeby przejście z kategorii juniorskich do seniorów było jak najlepsze, tak żeby mogli mierzyć się fizycznie z dorosłymi zawodnikami.

Od wielu lat Na całym świecie pracę nad przygotowaniem motorycznym rozpoczyna się z dziećmi od początku ich przygody ze sportem. Naszą misją jest żeby u nas też tak było!

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE SPORTOWCÓW REKREACYJNYCH

Trenujesz rekreacyjnie piłkę nożną lub inny sport zespołowy? Planujesz wyjazd na narty i chciałbyś nie czuć zmęczenia w nogach po kilku zjazdach? A może chcesz wziąć udział w amatorskich zawodach kolarskich czy biegowych i chciałbyś się do nich profesjonalnie przygotować?

Naszych sportowców przygotowujemy do wyzwań jakie stawia przed nimi ich ukochana dyscyplina. Nawet jeśli uprawiasz sport tylko dla własnej przyjemności, ale chciałbyś poprawić swoje wyniki i czuć się lepiej to pomożemy Ci to osiągnąć.

Dodatkowo dzięki odpowiednio zaprogramowanemu treningowi zmiejszych ryzyko kontuzji, a jeśli jakaś się przytrafi szybciej wrócisz do formy.

Na naszej sali w jednym czasie trenują sportowcy rekreacyjni jak i sportowcy zawodowi. Jest to ciekawa możliwość wspólnego treningu, zobaczenia jak pracują zawodowcy, nawiązania fajnych kontaktów.

+48 697 416 161
+48 697 416 161